REFERENCE

Slovy spokojených klientů


Ivanka je nej koučka. Ví, co dělá a sama si vše prožila na vlastní kůži.Je srdečná a autentická. Opravdu mi velmi pomohla v mém životě vidět věci, které bych sama neuviděla a pohnout se dál z místa. A za to ze srdce díky. Mohu všem jen vřele doporučit.

Petra Polanská
Praha, nutriční terapeutka

"Terapie s Ivankou mi přinesly nový pohled na věc, vlastně na život obecně. Určitě bych ji doporučila každému, kdo se v životě nachází v těžké životní situaci nebo jen chce změnit svůj přístup k životu. Je upřímná a vnímavá, opravdu chce lidem kolem sebe pomáhat."

Bára
Praha, vedoucí recepce fitness clubu


Ivanka je úžasná žena, díky které se postupně proměňuji. Začaly jsem nejprve zelenačky na moje slabé zdraví, se kterými jsem sice měla zkušenost, ale jeji odborné a praktické zkušenosti ideálního užívání jsou k nezaplacení. A o jejích skvělých veganských receptech ani nemluvím. A jelikož se obě pracujeme s psychosomatikou, tak terapie mé dušičky mi pomáhá posouvat se dál a nezůstávat ve starých vzorcích. Tak teď už nás čeká jen to fitko. Moc ti za vše děkuji moje milá. A vy ostatní nevahejte a určitě si s Ivankou domluvte konzultaci.

Karolína Divišová
Praha, majitelka salónu Labelonebeauty

"Děkuji za kurz vaření, užil jsem si to. Získal jsem jídelníček s mnoha návody a hlavně režim pravidelného stravování. Dnes 3 měsíce po kurzu stále doma vaříme snad 80% vegan jídel a již si stravování bez převahy ovoce a zeleniny v mnoha úpravách nedovedeme představit. Výhody? Cítíme se dobře a máme pocit, ze děláme něco pro své zdraví. Plánujeme,,co jíme. Nevýhody: občas nevíme co si v restauraci či obchodě k jídlu vybrat. Každopádně, obohacení jídelníčku se povedlo a kurz i péči Ivanky můžu doporučit."

MUDr. Petr Šedivý s partnerkou
Praha, zakladatel Venture Club 


"Ivanku znám asi 2 roky ze společného podnikáni a z fitness centra. Nedávno jsme se sblížily a začaly si povídat o rostlinné stravě. Absolvovala jsem s ní společný instruktážní nákup a zároveň jsem si koupila její kuchařku Vegan Recepty první díl. Hned po nákupu jsem se svými malými dcerkami začala vařit, recepty jsou jednoduché a levné, hlavně ale chutnaly mně i holčičkám. Uvařená jídla fotím a vkládám na Facebook, abych inspirovala i ostatní maminky, které nad takovou stravou uvažují pro sebe a svou rodinu Vřele doporučuji spolupráci s Ivankou a těším se na druhý díl kuchařky."

Gabriela Němečková
Majitelka anglické školy Smartfox, Praha 9

"Zúčastnil jsem se celkem 3 praktických ukázek vaření veganské stravy, jenž má Ivanka skvěle připravené a promyšlené. Dozvěděl jsem se něco z teorie o veganské stravě, jak působí na tělo a mysl. Součástí byl také velmi užitečný nákup surovin a orientace v sortimentu potravin. V praktické části se naučíte jednotlivé ingredience dávkovat ve správném poměru a množství. Budete přihlížet a učit se nové koncepty kulinářského myšlení a vytvářet správné postupy vaření tak, aby výsledek chutnal Vašim očím, ale i mysli a tělu. Vřele doporučuji i "všežravcům" k odlehčení organismu i duše a získání nového pohledu na "býložravce"."

Jan Markup
Praha, podnikatel ve výškových pracích


"Ivka mě naučila jak a kde nakupovat a vybirat ty nejkvalitnější potraviny.Obohatily se mi tím nesmírně zásoby a vaření je tím pádem radost. Ochutnala jsem poprvé v životě některé druhy jídel a ingredienci bez kterých si dnešní vaření neumím představit. Navic mě vaření začalo bavit,neboť mi Ivka ukázala,že výborná jídla nemusí trvat hodiny.Krome zábavného odpoledne plného výborných tipů jsem si odnesla výborné recepty a chuť se nadále stravovat super zdravě."

Pavla Hajian
Majitelka školy Wonderland, Praha 4

"Ano,i můj přechod na zdravou stravu nebyl ze dne na den.Pomohla mi v tom Ivanka,která mi nejdříve zajistila zlaté pro zdraví,chlorelu a ječmen a pak mě zasvětila do toho,jak si zdravě nakupovat,jak vše kombinovat .První nákup jsem doslova stála ve Zdravé výživě a nevěděla,co dál.Ivanka mi pomohla nakoupit,jídlo uvařit,servírovat a také vysvětlila složení .Teď už je Zdravé vaření i pro mě Koníček a jsem na své stravování pyšná.Také mých 53 kg na výšku 164 cm je nádhera.A to přitom nijak nestrádám. Kdo váhá,oddaluje si své zdraví."

Zdenka Vávrová
Krnov, učitelka MŠ


"Chci se podělit o své sebepoznání, ke kterému jsem došel díky Ivanky. Je to dlouhý příběh, tak to zkrátím a řeknu to nejpodstatnější. Moje cesta, byla cesta mnoha strachů. Strachu z toho, že nebudu mi přátele nebo strachu, že nejsem pro ostatní dost dobrý. Vydal jsem se cestou klamu a lži, byla to velká zkušenost, která se při sebepoznání dere na povrch. Když otevřete třetí čakru, třetí oko (intuici) násilným způsobem, tak tomu sami moc nebudete rozumět. Dnes už vím, že jsem měl požádat o pomoc někoho, mi změnou stravy a otevřením své božskosti podá ruku. Ivanka mi hodně pomohla, i když věděla, že si nechci nechat pomoct. Nakonec k tomu poznání musí stejně dojít dušička sama. Nicméně není nutné zažívat to, co já, pomalu se trápit a nikomu nic neříct. Ne, protože jsou tu dušičky, které tu mají poslání pomáhat, abyste na to nebyli sami. Požádejte o pomoc, není na tom nic špatného. Jednak to bude i zábava a hlavně budete mít někoho po svém boku na této cestě. Všem, kdo o to stojí, Ivanku doporučuji. Není to poprvé ani naposled, co tu Ivanka je. Děkuji ti Ivanko a věřím, že teď spolu můžeme teprve vést plnohodnotné konverzace či společné meditace a vaření. Lásku všem"

Lukáš Plíhal
Lichnov, řidič kamiónu


Děkuji Všem!

Naučím vás zdravě jíst a myslet

Úvodní informace telefonicky či emailem zdarma!