REFERENCE

Slovy spokojeného klienta


"Ivanku znám asi 2 roky ze společného podnikáni a z fitness centra. Nedávno jsme se sblížily a začaly si povídat o rostlinné stravě. Absolvovala jsem s ní společný instruktážní nákup a zároveň jsem si koupila její kuchařku Vegan Recepty první díl. Hned po nákupu jsem se svými malými dcerkami začala vařit, recepty jsou jednoduché a levné, hlavně ale chutnaly mně i holčičkám. Uvařená jídla fotím a vkládám na Facebook, abych inspirovala i ostatní maminky, které nad takovou stravou uvažují pro sebe a svou rodinu Vřele doporučuji spolupráci s Ivankou a těším se na druhý díl kuchařky."

Gabriela Němečková - Majitelka anglické školy Smartfox, Praha 9


"Zúčastnil jsem se celkem 3 praktických ukázek vaření veganské stravy, jenž má Ivanka skvěle připravené a promyšlené. Dozvěděl jsem se něco z teorie o veganské stravě, jak působí na tělo a mysl. Součástí byl také velmi užitečný nákup surovin a orientace v sortimentu potravin. V praktické části se naučíte jednotlivé ingredience dávkovat ve správném poměru a množství. Budete přihlížet a učit se nové koncepty kulinářského myšlení a vytvářet správné postupy vaření tak, aby výsledek chutnal Vašim očím, ale i mysli a tělu. Vřele doporučuji i "všežravcům" k odlehčení organismu i duše a získání nového pohledu na "býložravce"."

Jan Markup - Výškové práce, Praha


"Ivka mě naučila jak a kde nakupovat a vybirat ty nejkvalitnější potraviny.Obohatily se mi tím nesmírně zásoby a vaření je tím pádem radost. Ochutnala jsem poprvé v životě některé druhy jídel a ingredienci bez kterých si dnešní vaření neumím představit. Navic mě vaření začalo bavit,neboť mi Ivka ukázala,že výborná jídla nemusí trvat hodiny.Krome zábavného odpoledne plného výborných tipů jsem si odnesla výborné recepty a chuť se nadále stravovat super zdravě."

Pavla Hajian - Majitelka školy Wonderland, Praha


"Ano,i můj přechod na zdravou stravu nebyl ze dne na den.Pomohla mi v tom Ivanka,která mi nejdříve zajistila zlaté pro zdraví,chlorelu a ječmen a pak mě zasvětila do toho,jak si zdravě nakupovat,jak vše kombinovat .První nákup jsem doslova stála ve Zdravé výživě a nevěděla,co dál.Ivanka mi pomohla nakoupit,jídlo uvařit,servírovat a také vysvětlila složení .Teď už je Zdravé vaření i pro mě Koníček a jsem na své stravování pyšná.Také mých 53 kg na výšku 164 cm je nádhera.A to přitom nijak nestrádám. Kdo váhá,oddaluje si své zdraví."

Zdenka Vávrová - Ředitelka MŠ Zátor


"Chci se podělit o své sebepoznání, ke kterému jsem došel díky Ivanky. Je to dlouhý příběh, tak to zkrátím a řeknu to nejpodstatnější. Moje cesta, byla cesta mnoha strachů. Strachu z toho, že nebudu mi přátele nebo strachu, že nejsem pro ostatní dost dobrý. Vydal jsem se cestou klamu a lži, byla to velká zkušenost, která se při sebepoznání dere na povrch. Když otevřete třetí čakru, třetí oko (intuici) násilným způsobem, tak tomu sami moc nebudete rozumět. Dnes už vím, že jsem měl požádat o pomoc někoho, mi změnou stravy a otevřením své božskosti podá ruku. Ivanka mi hodně pomohla, i když věděla, že si nechci nechat pomoct. Nakonec k tomu poznání musí stejně dojít dušička sama. Nicméně není nutné zažívat to, co já, pomalu se trápit a nikomu nic neříct. Ne, protože jsou tu dušičky, které tu mají poslání pomáhat, abyste na to nebyli sami. Požádejte o pomoc, není na tom nic špatného. Jednak to bude i zábava a hlavně budete mít někoho po svém boku na této cestě. Všem, kdo o to stojí, Ivanku doporučuji. Není to poprvé ani naposled, co tu Ivanka je. Děkuji ti Ivanko a věřím, že teď spolu můžeme teprve vést plnohodnotné konverzace či společné meditace a vaření. Lásku všem"

Lukáš Plíhal - Lichnov


Děkuji Všem!

Naučím vás zdravě jíst a myslet

Úvodní informace telefonicky či emailem zdarma!