FILOZOFIE

Kdo jsem a co Vám nabízím


Jmenuji se Ivanka a je mi skoro 37. 

33 let jsem byla zatvrzelý masožrout, nikdy jsem nebyla ani vegetarián. V den, kdy mi po mnoha varovných signálech, které jsem bohužel přehlížela, zkolaboval střevní systém a hrozila operace v celkové narkóze, jsem řekla DOST a začala přemyšlet, co změnit, abych se vyhnula operaci a narkóze. V tu dobu také maminka onemocněla rakovinou prsu a lymfatických žláz a volba pro obě tak byla jasná a rychlá. Přešly jsme ihned z masité stravy na rostlinnou stravu, obě jsme se vyléčily a dnes žijeme několikanásobně kvalitnější život než dříve. Jsem za to vesmíru moc vděčná, dal mi velmi cennou lekci. Rozhodla jsem se tedy předat vědomosti a energii i vám všem, kdo o ni stojíte.

Vyučuji zásady, postupy a recepty chutné rostlinné kuchyně. S klienty chodím nakupovat, učím je vařit lehká, časově nenáročná a "prý" velmi dobrá jídla podle své kuchařky a dělám jim jídelníček.

Jako Životní Couch, lidem pomáhám najít smysl života a objevit sebelásku.

Mezi mé klienty patří nejen sportovci a výživoví poradci, ale také lidé, kteří chtějí změnu jako prevenci před nemocemi a nebo si jen občas zpestřit jídelníček něčím rostlinným a lehkým. Váš důvod může být jakýkoliv, pokud čtete tyto řádky, znamená to, že vesmír Vás za mnou poslal.

Těším se na Vás! Už žádný strach a předsudky. Veganství je fajn:-) S láskou Ivanka

Naučím vás zdravě jíst a myslet

Úvodní informace telefonicky či emailem zdarma!