JAK TO MÁM NASTAVENÉ

Zdraví se skládá z několika bodů: strava, pohyb a myšlení. S klienty pracuji na všech těchto bodech, aby dosáhli svého vysněného cíle. Chodí za mnou lidé, jako jsem byla já před 4,5 lety, jedinci, kteří cítí potřebu změny, chtějí se zbavit neduhů či nemocí a postavit se na vlastní nohy. Lidé, které zajímá jejich vnitřní svět. Jsem tady, abych stejně jako kdysi sobě, i Vám upravila nejen Vaši stravu ale i hlavu. Jsem tu pro ty, kteří chtějí dobře a efektivně vařit, jíst a žít.

"Jste to, co jíte. Jste to, co si o sobě myslíte. Podstatná je fyzická i duševní potrava"

Moje práce, názory a doporučení vycházejí především z osobních zkušeností. Na rostlinnou stravu jsem přešla ve 33 letech (4 roky), což je zlomový věk. V té době bylo mé tělo i moje mysl v katastrofálním stavu díky nevhodné stravě, nedostatku sebelásky a zoufalému způsobu přežívání. Neměla jsem ráda sebe, svou práci, cítila jsem velkou potřebu změny. Změna přišla s nemocí a já měla na rozmyšlenou jen pár dní: léky, lékaři a operace nebo strava, hlava a nový život. Hádejte, pro kterou variantu jsem se nakonec rozhodla...

"Miluj sebe a budeš milovat celý svět"

Co pro mě veganství znamená:

Především soucit a nejen se zvířaty, přírodou, ale především se sebou samotnou. Za 4 roky jsem sama na sobě a svém okolí vypozorovala, že správně upravená rostlinná strava člověka vyčistí, nabije energií a dodá mu vše, co je v této rychlé době nedostatkové zboží a to zdraví, dobrou náladu a úsměv.

"Ve zdravém těle zdravý duch"

Jak dobíjím baterky:

Miluji pohyb, pohyb myšlenek, pohyb těla. Ráno jdu běhat do parku, mazlím se tam se psy, vybíhám schody, uklízím odpadky, objímám strom, cvičím bosky v trávě. Vracím se zpocená a udýchaná, ale vždy o kousek šťastnější. Moje tělo funguje lépe než před 10 lety. Ovládá ho totiž jasná mysl s pevným cílem - být zdravá. Miluji své fitko, potkávám bezva lidi, nasávám energii z jógy, Pilates. Hodně čtu, studuji, mým cílem je posílení ducha i jeho fyzické schránky. Posiluji zevnitř i z venku.

"Pohyb je základ všeho, čas běží a naše životy s ním"

Naučím vás zdravě jíst a myslet